Per månsson

Per månsson
Per månsson
Per månsson
Per månsson
Per månsson
Per månsson

Klubbat för:

4 600 SEK

2 000 SEK

PER MÅNSSON (1892-1976): Stilleben med vas och klocka, olja på pannå, ca 46x37 cm

Smärre slitage.

740072

2020-02-20