Melgaard och Bjertnaes etsning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Figurkomposition, signerad av Melgaard och Bjertnaes, AP, etsning, bildmått ca 120x78 cm, inkl ram 147x107 cm

740077

2020-02-20