Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Komposition, signerad av Melgaard och Bjertnaes, A.P, färgetsning, bildmått ca 79,5x119, 107x147 cm
740078
2020-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här