Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRER, 16 st., porslin, glas och metall, Kina och Japan, höjd ca 4-7 cm

Slitage, nagg, sprickor

740089

2020-02-20