Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRER, 16 st., porslin, glas och metall, Kina och Japan, höjd ca 4-7 cm
Slitage, nagg, sprickor
740089
2020-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här