Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÅDOR/SKRIN, 3 dlr, omkring 1800.talet, fanérad med mahogny, samt björk, mått ca 28x20, 15x12, 16x27 cm
bruksslitage, fan´+erskador och stötmärken
740104
2020-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här