Salongsgrupp
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, KARMSTOLAR, STOL, 5 dlr., förgyllda och bronserade, 1800-talets slut, Ny-Louis Seize, skuren dekor, gobelängklädsel, soffans längd ca 122, sitthöjd 41-44 cm
Slitage, skadad klädsel, lösa delar, färgbortfall
740110
2020-02-20