Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, KARMSTOLAR, STOL, 5 dlr., förgyllda och bronserade, 1800-talets slut, Ny-Louis Seize, skuren dekor, gobelängklädsel, soffans längd ca 122, sitthöjd 41-44 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skadad klädsel, lösa delar, färgbortfall

740110

2020-02-20