Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, Partners Desk, 1900-talets början, ek, 76, 132x165 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador, nycklar saknas

740112

2020-02-22