Bo-Åke Adamsson oljemålning

Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941): Adam och Eva, signerad, olja på duk, ca 109x84 cm

740118

2020-02-21