Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 4 dlr, rokokostil, 1900-tal, stomme av lövträ med tygklädsel, bestående av: soffa, längd ca 130 cm, 2 stolar sitthöjd ca 42 cm samt salongsbord diameter ca 78 cm höjd 73,

Bruksslitage

740125

2020-02-26