Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MARKSLÖJD, golvlampa, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 153 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
740129
2020-02-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner