Markslöjd Golvlampa

Markslöjd Golvlampa
Markslöjd Golvlampa
Markslöjd Golvlampa
Markslöjd Golvlampa
Markslöjd Golvlampa
Markslöjd Golvlampa
Markslöjd Golvlampa
Markslöjd Golvlampa
Markslöjd Golvlampa
Markslöjd Golvlampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MARKSLÖJD, golvlampa, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 153 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

740129

2020-02-22