tre Lepofinn stolar

tre Lepofinn stolar
tre Lepofinn stolar
tre Lepofinn stolar
tre Lepofinn stolar
tre Lepofinn stolar
tre Lepofinn stolar

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

KARMSTOLAR, 3 st, Lepofinn sent 1900-tal, stålrör och rödbrun läder sits, höjd 70 cm, bredd 51 cm

Normalt lätt slitage

740132

2020-02-23