Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANDERS PEHRSON, bordslampa, "Stekpannan", Ateljé Lyktan, 1960/70-tal, lackerad plåt, höjd 38 cm
bruksslitage, mindre repor
740136
2020-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här