Bordslampa Atelje lyktan

Bordslampa Atelje lyktan
Bordslampa Atelje lyktan
Bordslampa Atelje lyktan
Bordslampa Atelje lyktan
Bordslampa Atelje lyktan
Bordslampa Atelje lyktan
Bordslampa Atelje lyktan
Bordslampa Atelje lyktan
Bordslampa Atelje lyktan
Bordslampa Atelje lyktan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS PEHRSON, bordslampa, "Stekpannan", Ateljé Lyktan, 1960/70-tal, lackerad plåt, höjd 38 cm

bruksslitage, mindre repor

740136

2020-02-26