Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAMOD ÅNGMASKINER, 2 st, 1900-talets senare del, bestående av marin ängmaskin med proppelleraxel, ångtraktor, bägge i fabriksförpackningar, längd ca 34-25 cm
Förpackningar med slitage
740143
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här