Schatull med flaskor

Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL MED FLASKOR, 1800-talets mitt, mahognyfanerat schatull, 3 st flaskor i glas, schatullets mått 27x14x26 cm

Åldersrelaterat slitage med några torrsprickor

740146

2020-02-24