Tage Törning oljemålning

Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE TÖRNING, landskap, olja på duk, signerad och daterad 71, 88 x 100 cm.

740162

2020-02-20