plåtburkar
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PLÅTBURKAR, 7 st., litograferad plåt, mestadels 1900-talets första hälft, bla Stockholms kex, Pyramidens kaffe, Gävle pasill, varierande format,höjd ca 8-27 cm
Kuntoraportti
Slitage och skador
740163
Päivämäärä:
2020-02-26