Ljusstakar 1800-talets första kvartal

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Restauration, Frankrike, brännförgylld brons, roulettedekor, klockformad fot med postament, sprialvriden balusterformad pelare, urnformad ljuspipa, lösa manschetter, höjd 28 cm

Ställvis slitage

740183

2020-02-29