Ture Lidström etsning

Ture Lidström etsning
Ture Lidström etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

TURE LIDSTRÖM, "Husformationer", etsning, signerad, numrerad 216/310 och daterad -58, plåtstorlek 31 x 48,5 cm. .

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

740186

2020-02-25