Åke Wintzell

Åke Wintzell
Åke Wintzell
Åke Wintzell
Åke Wintzell
Åke Wintzell
Åke Wintzell
Åke Wintzell
Åke Wintzell

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ÅKE WINTZELL (född 1932): hund, monogramsignerad ÅW, samt stämpel på baksidan, fotografi, 21x28 cm, oramad

Fingeravtryck på bilden, i övrigt smärre slitage

740202

2020-02-20