Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ÅKE WINTZELL (född 1932): hund, monogramsignerad ÅW, samt stämpel på baksidan, fotografi, 21x28 cm, oramad
Fingeravtryck på bilden, i övrigt smärre slitage
740202
2020-02-20