Oljemålning
2020-02-27
740214
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): lekande flickor signerad, olja på duk, ca 50x69 cm