Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): "Eskimå", signerad Lars Norrman, teckning, ca 76x63 cm
Proveniens, Målades i livesändning på Hylands Hörna 1966, för radiohjälpens leprainsamling
740216
2020-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här