Ljusstakar 4 st samt skulptur Gunnar Kanevad

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR KANEVAD: skulptur i form av figur, signerad Kanevad samt daterad 1976, märkt 6028 i godset, svarmålat gjutjärn på träsockel, höjd ca 31 cm

Smärre slitage

740240

2020-02-27