Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PRAKTVAS, 1800-talets slut, cloisonne, förgylld bronsfattningar, hänklar i form av drakar, höjd 41 cm
Liv med buckla
740278
2020-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här