Praktvas cloisonne

Praktvas cloisonne
Praktvas cloisonne
Praktvas cloisonne
Praktvas cloisonne
Praktvas cloisonne
Praktvas cloisonne
Praktvas cloisonne
Praktvas cloisonne

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PRAKTVAS, 1800-talets slut, cloisonne, förgylld bronsfattningar, hänklar i form av drakar, höjd 41 cm

Liv med buckla

740278

2020-02-20