Kaj Franck ljusröd vas

Kaj Franck ljusröd vas
Kaj Franck ljusröd vas
Kaj Franck ljusröd vas
Kaj Franck ljusröd vas
Kaj Franck ljusröd vas
Kaj Franck ljusröd vas

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

KAJ FRANCK, vas, signerad K. Franck - Iittala, 1950-tal, klart och rosa glas, höjd 9 cm, bredd 11,5 cm

740280

2020-02-23