Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
KAJ FRANCK, vas, signerad K. Franck - Iittala, 1950-tal, klart och rosa glas, höjd 9 cm, bredd 11,5 cm
740280
2020-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här