Paya sidovagnsmotorcykel
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAYA SIDOVAGNSMOTORCYKEL, kopia 1990-tal, begränsad upplaga som tillverkades under 1990 talet, (original 1930-tal), detta ex numrerat 1140, med förare och passagerare, litograferad plåt i ett flertal färger, urverksdriven med blåsbälg, "under gång så blåser passageraren i ett horn", längd ca 29 cm
Ytskador
740293
2020-02-21