Paya sidovagnsmotorcykel

Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAYA SIDOVAGNSMOTORCYKEL, kopia 1990-tal, begränsad upplaga som tillverkades under 1990 talet, (original 1930-tal), detta ex numrerat 1140, med förare och passagerare, litograferad plåt i ett flertal färger, urverksdriven med blåsbälg, "under gång så blåser passageraren i ett horn", längd ca 29 cm

Ytskador

740293

2020-02-21