Tandläkarskåp

Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TANDLÄKARSKÅP, på hjultrissor, för tandläkarinstrument, 1900-tal, 9 lådor, vissa med inredning samt två dörrar, grålackerat med kromade beslag , höjd 106, 81x39 cm

bruksslitage

740307

2020-02-26