Tillbaka till katalog

Bordslamap

Bordslamap
Bordslamap
Bordslamap
Bordslamap
Bordslamap
Bordslamap

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, Markslöjd AB, modell 1911, betsad bok,sent 1900-tal, höjd ca 54 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

740313

Datum:

2020-02-27