Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Motiv med kvinna vid staffli, signerad samt numrerad 992/5000, ca 56x43 cm

Ej examinerad ur ramen

740315

2020-02-27