Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Motiv med damer vid cafebord, signerad samt numrerad 992/5000, ca 56x43 cm
Ej examinerad ur ramen
740317
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här