Gösta Bjelkebo

Gösta Bjelkebo
Gösta Bjelkebo
Gösta Bjelkebo
Gösta Bjelkebo
Gösta Bjelkebo
Gösta Bjelkebo

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖSTA BJELKEBO (född 1904-1974): Förskolebarn, signerad Bjelkebo, olja på duk, ca 70x55 cm

Dukskador, sprickor, måste spännas på nytt

740318

2020-02-27