Silverparti

Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SILVERPARTI, 5 dlr, silver (925), 1900-talets första hälft, bestående av: 3 snusdosor, 1 tandpetetui, 1 hängsmycke, längder mellan 8,5- 2 cm, totalvikt exkl. snusdosa av horn/ben ca 205 g

Snusdosa av horn/ben ej silver, åldersrelaterad slitage, skador/hål/bristningar i 2 st snusdosar, monogram, bucklor

740320

2020-02-27