Silverbestick blandat

Silverbestick blandat
Silverbestick blandat
Silverbestick blandat
Silverbestick blandat
Silverbestick blandat
Silverbestick blandat
Silverbestick blandat
Silverbestick blandat
Silverbestick blandat
Silverbestick blandat

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

SILVERBESTICK, blandat/olika modeller och silverhalter, 25 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av: 3 serveringsskedar, 1 mindre såsslev, 5 dlr J. Tostrup (Norge) varav 2 salladsbestick och 3 kaffeskedar, 16 kaffeskedar, 25-9,5 cm, ca 428 g

Blandade modeller, varierande ålder och skick, slitage

740324

2020-02-27