Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, böjträ och rotting 1900-talets mitt, , sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
740329
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här