Karmstolar böjträ

Karmstolar böjträ
Karmstolar böjträ
Karmstolar böjträ
Karmstolar böjträ
Karmstolar böjträ
Karmstolar böjträ
Karmstolar böjträ
Karmstolar böjträ
Karmstolar böjträ
Karmstolar böjträ

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, böjträ och rotting 1900-talets mitt, , sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

740329

2020-02-27