Ljusstakar sengustavianska
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, trä, 1800-talets första hälft, sengustavianska, skaft i form av kannelerade kolonner, höjd ca 40 cm (höj- och sänkbara)
Kuntoraportti
Slitage, sprickor, ett skaft något snett
740334
Päivämäärä:
2020-02-24