Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, trä, 1800-talets första hälft, sengustavianska, skaft i form av kannelerade kolonner, höjd ca 40 cm (höj- och sänkbara)

Kuntoraportti

Slitage, sprickor, ett skaft något snett

740334

Päivämäärä:

2020-02-24