Soffa Love Arbén

Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén
Soffa Love Arbén

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, "Sunday", Love Arbén, läder, Lammhults Möbel AB, 1900-tal, längd ca 139 cm sitthöjd 42

Bruksslitage, fläckar

740343

2020-02-27