Yngve Ekström

Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtöljer 1 par med fotpallar , Swedese, modellen formgiven 1956, stomme i bok, klädsel i fårskinn, bränmärkt, sitthöjd ca 36 cm

En fotpall med lös dyna, slitage, fläckar, skinn med skador

740350

2020-02-22