Harry Wichmann
2020-02-21
740355
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): "Gjuteriet", signerad och daterad Wichman -54, olja på pannå, ca 61x91 cm