Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALLIN, Edgar (1892-1963): "Skeppsbron", signerad och daterad Edgar Wallin 1951, olja på duk, 36x44 cm,
740361
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här