Edgar Wallin
Closed
2020-02-27
740361
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): "Skeppsbron", signerad och daterad Edgar Wallin 1951, olja på duk, 36x44 cm,