Edgar Wallin

Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

WALLIN, Edgar (1892-1963): "Skeppsbron", signerad och daterad Edgar Wallin 1951, olja på duk, 36x44 cm,

Kuntoraportti

740361

Päivämäärä:

2020-02-27