Edgar Wallin
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
WALLIN, Edgar (1892-1963): "Skeppsbron", signerad och daterad Edgar Wallin 1951, olja på duk, 36x44 cm,
Kuntoraportti
740361
Päivämäärä:
2020-02-27