Sekretär
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, sengustavianskt provinsarbete, 1800-tal, mahognybetsad björk, tvådelad, skrivklaff med bakomvarande låd- och hyllinredning, höjd ca 125, 115x52 cm, två nycklar finns
Sliatge och repor, mindre skador
740368
2020-02-24