Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, sengustavianskt provinsarbete, 1800-tal, mahognybetsad björk, tvådelad, skrivklaff med bakomvarande låd- och hyllinredning, höjd ca 125, 115x52 cm, två nycklar finns

Sliatge och repor, mindre skador

740368

2020-02-24