Skål på fot 1800-tal

Skål på fot 1800-tal
Skål på fot 1800-tal
Skål på fot 1800-tal
Skål på fot 1800-tal
Skål på fot 1800-tal
Skål på fot 1800-tal
Skål på fot 1800-tal
Skål på fot 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL PÅ FOT, klar glasmassa, 1800-talets andra hälft, olivslipad dekor, konturerad kant, höjd ca 23, diameter 25 cm

Nagg, slitage

740385

2020-02-25