Kandelabrar AG Dufva

Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva
Kandelabrar AG Dufva

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, AG Dufva Stockholm, tvådelade, nysilver, för tre ljus vardera, höjd ca 64 cm

Kraftigt slitage, enstaka bucklor, en något sned

740396

2020-02-24