Hans Wigert

Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert

Klubbat för:

14 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

HANS WIGERT (1932-2015): Papperssvalan, signerad och daterad Hans Wigert 1968 Grundsunda på baksidan, olja på duk, 45x55 cm.

Kuntoraportti

740410

Päivämäärä:

2020-03-08