Trumpetvaser

Trumpetvaser
Trumpetvaser
Trumpetvaser
Trumpetvaser
Trumpetvaser
Trumpetvaser

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRUMPETVASER, 1 par, Kina, 1700-tal, porslin, dekor av emaljfärger, diameter 11,5 cm, höjd 24 cm

Lagningar

740428

2020-03-07