Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanerad med mahogny, beslag och fothyllsor i mässing, höjd ca 75, 135x75 cm, nyckel finns

Slitage, märken

740429

2020-02-24